+38 (044) 503-78-68, вул.Автозаводська, 54/19 А, м.Київ, 04114

У 2006 році вперше в Україні ми заснували компанію фармаркетингу, котрій вдалося об’єднати досвід висококваліфікованих спеціалістів із різних областей медицини з сучасними маркетинговими технологіями.
На сьогоднішній день ZDRAVO – успішна компанія, колегіальна діяльність якої направлена на ексклюзивне просування в Україні кращих лікарських брендів і сучасного медичного обладнання від різних виробників, підтримку науково-дослідницької діяльності в медицині, і найголовніше – на якісну турботу про покращення здоров’я Людини.
Місія нашої компанії – зробити Україну відкритою для світових досягнень в області фармакології і медичної техніки.
Бездоганна якість, етика, розумна маркетингова політика – основоположні принципи нашої роботи. Саме завдяки цьому нам вдалося швидко і впевнено завоювати репутацію надійного і сильного партнера.
ZDRAVO – наш принцип! Здорóво — це здоров’я нації ! Здóрово — це наш спільний успіх!

 

Здравий партнер
Будь-яка успішна компанія починається з ідеї. Ідея компанії ZDRAVO почалася з бажання зробити доступними для українського ринку світові фармацевтичні бренди.
Всі лікарські форми у нашому портфелі були відібрані з дотриманням принципу здравої альтернативності, суть якої - кожний препарат повинен відповідати трьом критеріям:
-Інноваційності – новим формулам, підходам в лікуванні, механізмам корекції здоров’я;
-Безпечності – відсутності побічних ефектів, або їх мінімального впливу на людину;
-Соціальності – швидкому відновленню, збереженню якості життя після перенесених гострих медичних «епізодів».
Саме з принципу здравої альтернативності почалося формування нашої репутації, як компанії здравого партнерства, слову якої довіряють 70 000 лікарів і провізорів України. Така кількість довірчих контактів – справжній капітал ZDRAVO. Капітал, котрий в симбіозі з професійною майстерністю нашої команди знаходить спільну мову з кожним окремо взятим лікарем, забезпечує препарату прибутковість вже на другий рік його існування на ринку.
До кінця 2009 року динаміку розвитку компанії ZDRAVO ми вимірювали першим мільйоном в товарообороті кожного продукту. З січня 2010 року – кількістю бізнес-юнітів, На сьогоднішній день таких структур вже п’ять:

2006 — БЮ RX
2009 — БЮ Герофарм
2010 — БЮ Імунологія
2012 — БЮ Хіко (медичне обладнання)
2012 — БЮ Полісан
Сервіс, маркетинг відносин, гнучкість, іноваційність – це ті сильні сторони, котрі дозволяють ZDRAVO рухатися вперед не озираючись на всі економічні і політичні складності. Сервіс очолює список не випадково – на сьогоднішній день у ньому найбільша потреба на фармацевтичному ринку.
Саме тому, формуючи свою пропозицію, до унікальності препарату і його можливості вирішувати клінічну проблему лікаря, ми додали такий ресурс, як особистість нашого медичного представника, котрий, за великим рахунком, і є носієм сервісу. Синергія такого «тріо» - наша потужна, конкурентна перевага.

Контакти

Приїжджайте:

вул.Автозаводська, 54/19 А, м.Київ, 04114

 

Телефонуйте:

 +38 (044) 503-78-68

 

Пишіть:

info@zdravo.in.ua